Leonardo: Čas je, da se Mbappe in Neymar odločita

Nogomet 25. Feb 202117:22 0 komentarjev
Getty Image/David Ramos / Staff

V intervjuju za Le Parisien je športni direktor Paris Saint-Germaina Leonardo potrdil, da so pogovori za podaljšanje pogodb z Neymarjem in Kylianom Mbappejem v zaključni fazi. Zvezdnika se morata samo še odločiti, če sploh želita ostati v francoski prestolnici.

Zaradi zanimanja Real Madrida in Liverpoola za Kyliana Mbappeja so pri PSG-ju pohiteli s podaljšanje pogodbe. Leonardo je zelo optimističen in hkrati prepričan, da bo Mbappe tudi po letu 2022, ko se mu izteče trenutna pogodba, še vedno igral na Parku princev. Tudi Neymar bo po njegovem mnenju ostal v PSG-ju.

Presenečajo me nekatere zgodbe, ki se pojavljajo. Na PSG ga veže pogodba tudi za naslednjo sezono. Njegov status v klubu je iz dneva v dan pomembnejši, vsak dan ima več odgovornosti. Upoštevati je potrebno tudi neko konstantnost v njegovi karieri. Z njim se že dalj časa pogovarjamo in prišel je čas, da Mbappe sprejme odločitev. Situacija z Neymarjem je enaka. Pogovarjamo se in menim, da bomo kmalu zaključili pogovore,” razkriva Leonardo.

Nekdanji brazilski vezist je v intervjuju povedal, da bi v PSG-ju radi zadržali tudi Angela di Mario in Juliana Draxlerja. Obema igralcema se pogodbi iztečeta ob koncu sezone, predvsem v primeru Draxlerja pa je Leonardo prepričan, da bo Nemec v naslednji sezoni igral za drug klub.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!