Tuttosport: Če Mbappe odide v Real, bo CR7 odšel v Pariz

Nogomet 10. Apr 202111:43 0 komentarjev
FotoAgenzia

Torinski Tuttosport poroča, da je Cristiano Ronaldo na izhodnih vratih Juventusa. Možnost se še poveča v primeru, da se v Parizu zgodi prestop o katerem vsi govorijo.

Kylian Mbappe naj bi vodstvo Paris Saint-Germain obvestil, da po letu 2022, ko mu poteče pogodba ne želi igrati več za ta klub. To pomeni, da bi ga morali Parižani čimprej prodati, če želijo z njim še kaj zaslužiti, ko je govora o odškodnini. Real Madrid je pričakovana destinacija za najboljšega nogometaša PSG, še posebej zaradi dobrega odnosa s trenerjem belega baleta Zinedinom Zidanom.

Če bo PSG ostal brez Mbappeja potem svetniki že imajo načrt kdo ga bo nadomestil. Pri Tuttosport so zapisali, da bi ga lahko zamenjal Cristiano Ronaldo, ki bi lahko zapustil Juventus. Stara dama je daleč od naslova italijanskega prvaka, po drugi strani pa je plača portugalskega veterana huda obremenitev za proračun kluba iz Torina. Vse to bi lahko bili argumenti za Cristianov odhod, a po drugi strani so zapisali da takšen scenarij vendarle ni tako verjeten.

Cristiano Ronaldo bi se moral z Juventusom kmalu začel pogovarjati o novi pogodbi, ki mu tako kot Mbappeju pri PSG poteče po koncu sezone 2021/22.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!