Nora ponudba s Kitajske, Tadiču nudijo 42 milijonov

Uncategorized 22. Jun 201911:34 > 11:37
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Dušan Tadič, ki je v letošnji sezoni blestel v dresu Ajaxa je spet prejel zelo bogato in donosno ponudbo s Kitajske. Po poročanju medijev mu Azijci ponujajo 42 milijonov za tri sezone.

Za srbskega nogometaša naj bi se po poročanju medijev najbolj zagrel kitajski Dalian Yifang, ki bo v poletnem prestopnem roku najbrž ostal brez Yanicka Carrasca.

Dušanu Tadiču ponujajo triletno pogodbo, skupno pa bi lahko zaslužil okoli 42 milijonov evrov, oziroma 14 milijonov na sezono.

Ajax, ki se je z odličnimi predstavami izstrelil med zvezde v Ligi prvakov, bo skoraj zagotovo ostal brez nekaterih zelo pomembnih členov zasedbe. Zato pri Nizozemskem prvaku trdijo, da sicer zelo izkušeni Tadič ni naprodaj.

Bi se pa naj za Srba v zimskem prestopnem roku že zanimal klub iz Kitajske in sicer Hebei, vendar se takrat kluba nista dogovorila.