Vučkić in Matavž skupaj iz Nizozemske v Španijo?

Getty Images

Čeprav je šport ujet v primežu epidemije koronavirusa, to še zdaleč ne pomeni, da nogometni klubi mirujejo. Ravno nasprotno, številni se pospešeno pripravljajo na nadaljevanje tekmovanj in dopolnjujejo kadrovski mozaik.

Med bolj aktivnimi na nogometni tržnici je tudi Real iz Zaragoze, ki trenutno zaseda drugo mesto v španski drugi ligi in je na položaju, ki mu ob koncu sezone prinaša napredovanje v La ligo. Šestkratni španski pokalni zmagovalec se je ogrel za dva slovenska nogometaša, ki blestita na Nizozemskem. Nekateri mediji poročajo, da se je klub iz Zaragoza že dogovoril vse za sodelovanje s Harisom Vučkićem, v svojih vrstah pa si želi videti tudi Tima Matavža.

Primorec je za Vitesse v prvi nizozemski ligi dosegel 13 golov, otrok Domžal je kot član Twenteja mreže nasprotnikov zatresel 11-krat.

Tako Vučkić kot Matavž bosta imela po koncu sezone proste roke pri iskanju novega delodajalca, saj se poleti obema iztečeti trenutni pogodbi.