VIDEO: Šporar postaja prva violina Sportinga

Sporting Lisboa

Potem ko je postkorona ero začel s svojim prvim dvojčkom na Portugalskem, Andraž Šporar ostaja med najbolj vročimi nogometaši portugalskega prvenstva. Ljubljančan je ob zmagi Sportinga proti Tondeli doegel peti zadetek v dresu lizbonskega velikana.

Objavil/a Sporting Clube de Portugal dne Četrtek, 18. junij 2020

Andraž Šporar je tokrat pokazal mirnost pri strelu iz bele točke. Čeprav je vratar Tondele krenil v pravo smer, je bil strel Šporarja v 31. minuti preveč natančen in preveč močan, da bi mu lahko preprečil veselje.

Za slovenskega reprezentanta je bil to četrti prvenstveni, skupno pa peti zadetek v majici Sportinga, ki bo v zaključku prvenstva v boju za tretje mesto poskušal prehiteti Brago. Zaključek portugalskega prvenstva spremljajte na Sportklubu.

#SCPCDT #LigaNOS

Objavil/a Sporting Clube de Portugal dne Četrtek, 18. junij 2020