Pepe v drugo vendarle podpisal za nov klub

Getty images, Aitor Alcalde

Dosedanji branilec madridskega Reala Pepe je novi igralec turškega Bešiktaša.

Izkušei Portugalec je podpisal novo pogodbo s klubom iz Istanbula in tako vendarle prišel do novega kluba.

Branilcu je pogodba z aktualnimi prvaki Španije in Evrope iztekla konec junija. Takrat je bil Pepe najbližje PSG-ju, kjer pa je potem prišlo do čudnih zapletov, s katerimi je igralec želel izboljšati svoj položaj, a na koncu je ostal brez vsega v glavnem mestu Francije.

Na koncu pa so ga med svoje vzeli črno-beli, ki so tako še okrepili svojo ekipo, ki bo letos igrala igrala v Ligi prvakov.

Pepe je bil v dresu kraljvega kluba okroglih 10 let in zanjih odigral več kot 300 tekem, osvojil 13 trofej od tega kar trikrat Ligo prvakov.

Blizu Bešiktaša naj bi bil tudi srbski branilec Aleksandar Kolarov, sedanji nogometaš Manchester Citya.