Skubic s Konyasporyem podaljšal pogodbo

Uncategorized 27. Jan 201918:13 > 18:16
Getty Images

Nejc Skubic v dresu Konyasporja kaže odlične predstave, klub iz Turčije pa ga je sedaj nagradil z novo še bolj donosno pogodbo.

Nejc Skubic barve Konyasporja brani že tri leta, tudi v bodoče pa bo nastopal v dresu nekdanjega pokalnega prvaka Turčije. Reprezentančni branilec je danes podpisal novo pogodbo, ki ga na dosedanjega delodajalca veže do leta 2022.

Devetindvajsetletni Ljubljančan se je v Konyjo preselil v začetku leta 2016. V treh letih je postal nezamenljiv član začetne enajsterici, v zeleno-belem dresu pa je doslej odigral že 131 uradnih tekem ter se razveselil dveh lovorik. S soigralci je osvojil turški pokal in superpokal. V tem času se je razveselil 12 golov, z enim od njih je leta 2017 odločil tekmo turškega superpokala.

Skubic je že nekaj časa standardni reprezentant Slovenije, v dresu z državnim grbom je odigral 13 srečanj.