Skubic po poti Zahovića?

Getty Images

Odlične igre Nejca Skubica v dresu Konyasporja niso ostale neopažene. Turški mediji poročajo, da se za usluge slovenskega reprezentanta zanima španska Valencia.

V letu dni prek Domžal v Turčijo in naprej v Valencio? Ko je Nejc Skubic nosil dres dvakratnih slovenskih prvakov, bi se ob tem števini le nasmejali, danes pa naj bi bila to še kako realna možnost. Turški mediji namreč pišejo, da se netopirji zelo resno zanimajo za 27-letnega slovenskega reprezentanta.

Valencia naj bi bila za Skubica pripravljena odšteti 2,5 milijona evrov, a bodo morali bržkone še nekoliko izboljšati ponudbo. Skubic je standardni član začetne enajsterica in lahko bi celo zapisali, da si trener Aykut Kocaman brez njega ne zna predstavljati svoje ekipe.

Pred leti je pri Valencii močan pečat že pustil najboljši strelec v zgodovini slovenske nogometne reprezentance Zlatko Zahović. Bo Skubic drugi Slovenec v vrstah enega največjih španskih klubov?