BBC: Radamel Falcao blizu prestopa v Galatasaray

Uncategorized 1. Sep 201913:47 > 13:50
Stu Forster, Getty Images Sport

Po poročanju BBCja naj bi bil kolumbijski napadalec, trenutno član Monaca Radamel Falcao blizu prestopa v turški Galatasaray.

Radamel Falcao trenutno šteje že 33-let, z Monacom pa ima pogodbo še za eno sezono. V kneževino pa je prišel leta 2013, ko je Monaco zanj Atletico Madridu plačal kar 55 milijonov evrov.

Falcao je obdobje med leti 2014 in 2016 preživel v angleški Premier League, kjer je bil na posodi pri Manchester Unitedu in Chelseaju.

Sedaj pa naj bi bil izkušeni napadalec blizu prestopa v Turčijo. Zanj se že nekaj časa resno zanima Galatasaray, ki je lani osvojil že svoj 22. naslov državnega prvaka. V letošnji sezoni pa bodo nastopali tudi v skupinskem delu Lige prvakov v močni skupini z Real Madridom, PSG in Club Bruggom.

Falcao bi zaostil konkurenco v napadu Turkov, kjer sta trenutno že Ryan Babel in Mbaye Diagne.

Več znanega bo že v prihodnjih urah, saj se prestopni rok bliža koncu.