Ozil: Igral sem za velike klube, a Fener je poseben

Nogomet 28. Jan 202113:18 0 komentarjev
Julian Finney/Getty Images

Mesut Ozil je v sredo uradno postal nogometaš Fenerbahčeja, s katerim je podpisal tri in pol letno pogodbo.

Mesut Ozil je že treniral z novimi soigralci, v sredo pa je bil uradno predstavljen kot najnovejša okrepitev kluba iz Istanbula.

“To so bile sanje Fenerbahčeja, to so bile moje sanje. Mislim, da bomo imeli odlično sodelovanje. Igral sem v velikih klubih, a Fenerbahče je za mene nekaj posebnega. Tako cenim ta klub,” je ob predstavitvi dejal nekdanji nemški reprezentant in dodal: “Nadejam se, da bom lahko pomagal ekipi in da bomo imeli uspešno sezono. Verjamem, da je Fener vsako sezono kandidat za naslo in nadejam se, da bo tudi tokrat tako. Sanje so, da igramo v Ligi prvako. Navadil sem se, da igram pod pritiskom, vem, da bo tudi tukaj tako. Pripravljen sem.”

Izkušeni vezist je zadnjo uradno tekmo odigral lanskega marca, nato pa ni bil več v načrtih menedžerja Arsenala Mikela Artete in je v zadnjem času treniral ločeno od prve ekipe topničarjev. Tudi zaradi tega je še nejasno, kdaj bo debitiral za nov klub.

Ozil je v svoji karieri nastopal še za Schalke, Werder in madridski Real.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!