Partizan zanesljivo do nove zmage

Nogomet 12. Feb 202118:42 > 18:47 0 komentarjev
Partizan - Novi Pazar

Beograjski Partizan je v 21. kolu Superlige s 4:1 premagal Novi Pazar in za Crveno zvezdo, ki igra jutri, zaostaja za šest točk.

Črno-beli so imeli že v prvem polčasu veliko premoč, vendar so bili v zaključkih nenatančni in na odmor sta ekipi odšli z izidom 0:0.

Beograjčani so srečanje odločili v razmiku desetih minut. V 54. minuti je mrežo gostov načel Lazar Marković, v 61. je z enajstih metrov zadel Bibras Natcho, na 3:0 pa je v 64. minuti povišal Filip Holender.

Pazarčani, ki so v nedeljo z 1:3 izgubili proti Crveni zvezdi, so častni zadetek dosegli v 76. minuti, ko je mrežo zatresel Jovo Kojić.

Dve minuti pred koncem je lastno mrežo nesrečno zatresel Nikola Vlajković za končnih 4:1 za Partizan.

Partizan je dosegel drugo zmago v pomladanskem delu prvenstva in deveto zapored, s 50 točkami na 21 tekmah pa za šest točk zaostaja za neporaženo, vodilno Crveno zvezdo, ki bo jutri gostovala pri Radničkem v Nišu.