Po Alabi Real želi tudi Salaha

Nogomet 4. Jan 202111:07 0 komentarjev
Mo Salah
Peter Powell - Pool/Getty Images

Potem ko naj bi si madridski Real zagotovil usluge Bayernovega Davida Alabe, galaktiki že snujejo načrt, kako na Santiago Bernabeu zvabiti tudi Mohameda Salaha iz Liverpoola.

Mohamed Salah naj bi bil pri Liverpoolu vse bolj nezadovoljen, zato ne čudijo vse pogostejše govorice, da bi se utegnil preseliti v Real. “Težko vprašanje. Lahko samo rečem, da je vse v rokah kluba in on odloča,” je Egipčan nedavno dejal o morebitnem zanimanju kraljevega kluba za njegove usluge.

Ko je Jurgen Klopp leta 2017 Romi odštel 42 milijonov evrov za Salaha, so verjetno samo najbolj optimistični navijači Liverpoola verjeli, da se bo na Anfieldu razvil v enega od najboljših napadalcev na svetu. A zgodilo se je ravno to. Salah je med najzaslužnejšimi, da je Liverpool po njegovem prihodu osvojil Ligo prvakov in Premier ligo. Na 175 nastopih za redse je dosegel 110 golov in dodal 45 podaj.

Vedno lahko med vrsticami iščemo tisto, kar nam ni všeč. Edini razlog, da bi Salah v tem trenutku zapustil Liverpool, bi lahko bilo slabo vreme. Je en razlog dovolj? To je eden od največjih klubov na svetu, plačamo ga dobro. Morda ne največ na svetu, toda vsekakor ga plačamo dobro in imamo senzacionalen stadion z neverjetnimi navijači,” je o morebitnem odhodu Salaha dejal Klopp in pristavil: “Naše barve so rdeče, najlepše. Ne morete prisiliti ljudi, da ostanejo, a tako je, kot je. Vse je v trenutku, pravem trenutku, takšnih trenutkih. Tudi mi menjamo ekipo, kupujemo igralce. Če nekdo želi oditi, ga ne moremo zadržati. Edino, kar ne razumem je, zakaj bi sedaj kdorkoli želel oditi od tukaj.”

Real se zelo aktivno pripravlja na prestopni rok, saj naj bi se že dogovoril vse potrebno za prihod Davida Alabe iz Bayerna, prav tako pa se že dalj časa vrti okoli Kyliana Mbappeja.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!