Pogodba je na mizi, kako se bo odločil Messi?

La liga 27. Maj 202119:43 > 20:27 0 komentarjev
Lionel Messi
Guliverimage

Po poročanju Catalunya Radio sta Barcelona in Leo Messi blizu podpisa nove pogodbe, ki pa vključuje nekaj nenavadnih alinej saj vključuje tudi prestop in ambasadorske naloge.

Leo Messi, ki je po koncu sezone zapustil Barcelono ter se pridružil argentinski reprezentanci v sklopu priprav na nadaljevanje kvalifikacij za svetovno prvenstvo in Copa Americo je s strani svojega kluba prejel pogodbo, ki bi veljala vsaj sedem ali osem let.

Catalunya Radio poroča, da naj bi Messi z Barcelono pogodbo podaljšal za dve leti, nato pa bi mu uresničili željo in mu omogočili igranje v ameriški MLS. Čez lužo pa bi opravljal tudi vlogo ambasadorja Barcelone.

V tretjem delu pogodbe pa bi Messi za pet let postal še član osebja Barcelone.

Pri katalonskem radiu so še dodali, da se Messi, ki bo čez slab mesec dni dopolnil 34 let na ponudbo še ni odzval, ker čaka, da izve podrobnosti o klubskem projektu ter načrtih.

Pri Catalunya Radio so tudi prepričani, da bi finančne pogoje predlagane pogodbe lahko v petek na tiskovni konferenci predstavil Joan Laporta, ki bo imel po vnovični izvolitvi svojo sploh prvo tiskovno konferenco.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!