Ponosni Flick: Naredili smo nekaj zgodovinskega

Bundesliga 12. Feb 20218:26 0 komentarjev
Hnasi Flick
Gaston Szerman/DeFodi Images/Getty Images

Trener munchenskega Bayerna Hansi Flick je bil izjemno ponosen na soje nogometaše po zmagi v finalu klubskega svetovnega prvenstva.

Bayern je v finalnem obračunu odpravil mehiški Tigres z 1:0. Za Bavarce je bila to šesta lovorika v sezoni – v tem trenutku so aktualni zmagovalci Bundeslige, nemškega pokala, nemškega superpokala, Lige prvakov, evropskega superpokala in svetovnega klubskega prvaka.

Zmagoviti zadetek je v 59. minuti dosegel Benjamin Pavard. “Čestitam moji ekipi, naredili smo nekaj zgodovinskega,” je bil po zmagi zadovoljen trener Bayerna Hansi Flick in dodal: “Celo za ekipo, ki je tako uspešna kot Bayern, je bila to ena od najboljših sezon vseh časov. Bili smo dominantni in zasluženo smo slavili v finalu. Ponosen sem na igralce in zelo srečen. Kar je uspelo tej ekipi, je nekaj izvenserijskega. Pokazali smo pravi odnos.”

S slavjem Bayerna se nadaljuje dominacija evropskih klubov, ki so v zadnjih devetih letih slavili na svetovnem klubskem prvenstvu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!