6 golov na tekmi Brighton – Wolves

Premier Liga 2. Jan 202120:40 0 komentarjev
Brighton - Wolves

Na srečanju 17. kola Premier lige sta se na Amex Stadiumu Brighton & Hove Albion in Wolverhampton Wanderers razšla z izidom 3:3.

Obe ekipi sta točke nujno potrebovali, saj je bil do danes Brighton brez zmage sedem tekem, Wolves pa tri.

V 13. minuti so povedli gostitelji. Leandro Trossard je poslal predložek v kazenski prostor, kjer je žogo pričakal Aaron Connolly in s hitrim strelom zadel ob levi vratnici. Vratar Patricio je bil brez možnosti.
Wolverhampton je prišel do izenačenja le dobrih pet minut kasneje. Nelson Semedo je podal v kazenski prostor, Romain Saiss pa je žogo z desetih metrov z glavo poslal v zgornji desni kot. Fantastičen zaključek za 1:1.