Mourinho okrepil napad, zavrnjena ponudba za Allija

Premier Liga 2. Okt 202021:48 > 21:53
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Napadalec Carlos Vinicius bo kot posojen igralec Benfice v sezoni 2020-21 igral za Tottenham, je potrdil londonski klub.

25-letni Brazilec je v Benfico prišel julija 2019, potem ko je kot posojen igralec Napolija igral za Monaco.

Vinicius je bil v zadnji sezoni eden najboljših strelcev portugalske lige, na 32 tekmah je dosegel 18 golov.

Tottenham je v prvih treh kolih Premier lige zbral le štiri točke in zaseda sedmo mesto lestvice. Nedavno se je iz Madrida kot posojen igralec Reala vrnil Gareth Bale, ampak za Hotspur še ni zaigral.

Ob istem času je iz Anglije prišla novica, da je Tottenham zavrnil tudi drugo ponudbo Paris St-Germaina za Deleja Allija. Parižani hočejo Allija na vsak način pripeljati v klub, saj naj bi bil igralec v slabih odnosih z menedžerjem Josejem Mourinhem, vendar v Londonu zatrjujejo, da še vedno računajo na angleškega reprezentanta.

Tottenham bo v nedeljo ob 17.30 gostoval pri Manchester Unitedu, srečanje pa si boste lahko ogledali na Sportklubu.