Chilwell blestel na debutu: Poker modrih proti Palaceu

Premier Liga 3. Okt 202015:25 > 15:27
Mike Hewitt, Getty Images

Nogometaši Chelseaja so v 4. krogu doma s 4:0 ugnali mestnega tekmeca. Crystal Palace se je upiral le do polčasa.

Prvi polčas mestnega obračuna se je končal brez zadetkov, v drugem delu pa je sledilo pravo obstreljevanje. V dresu modrih je Ben Chilwell debitantski nastop začinil z golom v 50. minuti, potem pa še s podajo v 66. minuti, ko je zadel Kurt Zouma.

Da bodo tri točke ostale na Stamford Bridgeu, je postalo dokončno jasno v 78. minuti, ko je Jorginho zadel z enajstih metrov, štiri minute kasneje pa je italijanski reprezentant z bele pike postavil še končni rezultat.

Chelsea je imel danes kar 71-odstotno posest žoge, Palace je srečanje zaključil brez strela v okvir vrat. Modri imajo zdaj na razpredelnici 7 točk in so četrti, v naslednjem krogu jih čaka Southampton. Palace je osmo, pred njimi pa je srečanje z Brightonom.