Pri Watfordu potrdili – Welbeck je prost igralec

Premier Liga 6. Okt 202021:54 > 21:59
Richard Heathcote, Getty Images Sport

Watford je v torek potrdil, da Danny Welbeck po sporazumni prekinitvi pogodbe klub zapušča kot prost igralec.

Welbeck bo tako kot prost igralec iskal nov klub, odločitev obeh strani pa je po izpadu sršenovi v Championship pričakovana. Napadalec sicer v tej sezoni na niti eni tekmi ni bil v kadru Watforda.

Glavni razlog za prekinitev sodelovanja je visoka plača. Britanski mediji trdijo, da je Welbeck pri Watfordu na teden zaslužil 100 funtov, kar je za klub v 2. angleški ligi nesprejemljivo.

Lahko potrdimo, da smo se dogovorili za prekinitev pogodbe z Dannyjem Welbeckom, ki lahko klub zapusti kot prost igralec. Welbeck je v prejšnji sezoni odigral 20 tekem in dosegel tri gole. Želimo mu vse dobro,” so zapisali pri Watfordu.