Moyes: 0:3? Poskušali smo, da ne dobimo še četrtega

Premier Liga 18. Okt 202021:34 > 21:37
Clive Rose/Getty Images

Menedžer West Hama David Moyes je bil presrečen po epskem povratku svoje ekipe proti Tottenhhamu, ki je še deset minut pred koncem vodil s 3:0.

Povezano

Tottenham je že v 16. minuti povedel s 3:0, na koncu pa v 94. minuti ostal brez zmage.

Eden od trenutkov, ki jih v nogometu ne vidimo pogosto. V enem trenutku smo lahko ideli, kako slabo lahko gre. Ne mislim, da smo slabo igrali v prvem polčasu. Naš načrt je bil, da ne prejmemo četrtega zadetka in smo si rekli, da bomo poskušali zmanjšati na 3:1 in bomo videli, kaj se bo zgodilo. Samozavest nam raste,” je dejal David Moyes.

“Sijajni nastopi naših igralcev so nas vrnili v tekmo. To je bil dober nogomet, pogsto smo jim zapretili. Ko igrate proti tako dobri ekipi in se hitro znajdete v visokem zaostanku, je logično, da se prestrašite, da boste dobili šest ali sedem zadetkov,” je dodal nekdanji trener Prestona, Evertona, Manchester Uniteda, Real Sociedada in Sunderlanda.

“Odkar smo se vrnili po premoru zaradi korone, smo mi drugačna ekipa. Dajemo gole, vendar sedaj potrebujemo tekme, na katerih bomo ohranili svojo mrežo nedotaknjeno,” je zaklučil 57-letni Škot.

West Ham naslednji prvenstveni obračun čaka naslednjo soboto, ko se bo na svojem igrišču pomeril z Manchester Cityjem, trenutno na lestvici s sedmimi točkami zaseda osmo mesto.

Sportklub Slovenija