Trener Chelseaja Antonio Conte je znova odločno zavrnil govorice, ki namigujejo, da bi lahko klop modrih zapustil že po koncu letošnje sezone.
Antonio Conte je Chelsea prevzel pred začetkom letošnje sezone. Zgodba, ki jo je Italijan zaenkrat spisal na klopi modrih je fantastična, manjka pa ji le še srečen konec – naslov v Premier ligi. Le temu je Chelsea že zelo blizu, a kljub odličnim rezultatom in dobremu vzdušju v garderobi, italijanski mediji že dolgo namigujejo, da bi lahko Conte Londončane zapustil že po koncu te sezone.
Nekdanji italijanski selektor naj bi bil v igri za odhod k Interju, a vse skupaj zanika. “Imam še dveletno pogodbo. Logično je, da v klubu ostaneš nekaj let. To je tisto, kar si sam želim,” je odločno povedal Conte.
https://twitter.com/danmari83/status/862650928960286720
Chelsea v Premier ligi vodi s 84 točkami in ima pred drugim Tottenhamom 7 točk prednosti, naslov pa si lahko zagotovi že v petek. V kolikor bodo modri na gostovanju premagali West Bromwich Albion, bo angleški prvak že znan.
S tem, ko je Conte zavrnil možnost selitve k Interju, pa je v milanskem velikanu seveda vroče. Nerazzurri so se že poslovili od Stefana Piolija, ki je po dobrem začetku povsem odpovedal, kandidatov za njegovega naslednika pa je kar nekaj.
Inter, ki v naslednji sezoni ne bo nastopal v evropskih tekmovanjih, bi lahko prevzel tudi Luciano Spalletti, ki po koncu sezone zapušča Romo.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal
