Kamorkoli pride, klub izpade iz prve lige!

Premier Liga 12. Maj 201715:04 > 15:09
Getty Images

Fabio Da Silva je pred letom dni okrepil Middlesbrough, ki se je komaj vrnil v Premier ligo, a med angleško elito ostal le eno leto. Mu je nesrečo prinesel ravno Fabio?

Pred desetletjem je Fabio Da Silva, enako kot njegov brat dvojček Rafael, veljal za enega največjih nogometnih talentov na bočnem položaju. Nadarjena mladeniča je hitro opazil legendarni Alex Ferguson in ju leta 2008 pripeljal na Old Trafford. Navkljub visokoletečim napovedim se Fabio pri Manchester Unitedu ni uspel uveljaviti in se odločil srečo poiskati drugje.

Pred štirimi leti je zapustil rdeče vrage in odšel v QPR. Londonski klub je tisto sezono izpadel iz Premier lige, Brazilec pa se je vrnil na Old Trafford, kjer je bil vnovič daleč od začetne enajsterice, saj je zbral le tri nastope.

Fabio je znova spakiral kovčke in odšel v Cardiff, s katerim je znova izpadel iz Premiershipa. Nasednja destinacija je bil Middlesbrough, ki se je komaj vrnil v Premier ligo, vendar med elito ostal le eno sezono …

Fabio očitno nima sreče, njegov naslednji delodajalec pa bo resno razmislil preden ga bo pripeljal v svoje vrste.