Draxler menjava za Sancheza, Mustafi ostaja

Getty Images/Clive Rose

Arsenal si želi v zadnjih urah prestopnega roka osvežiti vrste, a ni izključena možnost, da ostanejo brez svojega morda najboljšega igralca Alexisa Sancheza.

Getty Image/ Matthias Hangst

Po poročanju angleških medijev se Arsenal s PSG-jem dogovarjao prestopu vezista Juliana Draxlerja.

Topničarji so za Nemca ponudili 32 milijonov funtov, a so Parižani njihovo ponudbo zavrnili. Če bi prestop splaval po vodi, se Arsenal spogleduje tudi z nakupom Ryiada Mahreza iz Leicester Cityja, ali Thomasa Lemarja iz Monaca.

Z otoka prihajajo tudi novice, da naj bi Manchester City za Alexisa Sancheza pripravil ponudbo v višini 80 milijonov evrov. Čilencu trenutna pogodba poteče naslednje leto, nove pa z londonskim klubom najverjetneje ne bo podpisal.

Branilec ArsenalaShkodran Mustafi ne bo prestopil v Inter. Italijanski klub je nemškega reprezentanta želel pridobiti preko enoletne posoje z možnostjo odkupa ob koncu sezone, a je Arsenal za Mustafija takoj zahteval 35 milijonov funtov.