Bo Mourinho pripeljal Özila?

Premier Liga 3. Okt 201712:19 > 12:32
Clive Rose/Getty Images

Mesut Özil bo kot vse kaže postal nov nogometaš, ki bo "pobegnil" iz Arsenala. Pogodba s topničarji mu poteče ob koncu te sezone, kar pomeni, da bo že januarja lahko iskal nov klub.

Po poročanju portala Independent bo omenjeno situacijo skušal izkoristiti trener Manchester Uniteda Jose Mourinho, ki nemškega nogometaša odlično pozna.

Nekateri angleški mediji so medtem že poročali, da sta se Portugalec in Mesut Özil že sestala in sklenila ustni dogovor.

Rdeči vragi bodo tako januarja zagotovo v prednosti pred ostalimi snubci, saj se Özil in Mourinho odlično poznata še iz časov, ko sta dobro sodelovala pri Real Madridu.

Manchester United si prizadeva na podoben način dobiti še Alexisa Sancheza, a bo to skoraj misija nemogoče. Sijajni Čilenec je namreč že dolgo časa velika želja Pepa Guardiole, ki bi rad znova sodeloval s trenutno glavnim zvezdnikom topničarjev.

Angleška Premier lige se na zaslone televizije Sportklub vrača po reprezentančnem premoru, 8. krog pa bosta 14. oktobra ob 13:30 z največjim angleškim derbijem odprla Liverpool in Manchester United. Tekma si boste lahko ogledali na kanalu Sportklub 1.