Scholes: United ni sposoben igrati napadalno

Premier Liga 1. Nov 201710:36 > 10:36
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images

Legenda Manchester Unitead Paul Scholes je po včerajšnji zmagi proti Benfici dejal, da njegov nekdanji klub ne igra lepo, a da je kljub temu najbolj pomembno, da osvaja točke.

Ekipa Joseja Mourinha je na zadnji tekmi na Old Traffordu z 2:0 ugnala Benfico in na četrti tekmi lige prvakov prišla še do četrte zamge.

United ima trenerja s katerim si želi osvojiti ligo. V zadnjih štirih letih klub ni znal priti na ta nivo. Vsi bi si želeli, da bi spremljali fantastičen napadalen nogomet, da bi se nevarni napadi vrstili, a tega ta ekipa po mojem mnenju ni sposobna. To ni način, ki bi ga zagovarjal trener. On je trener, ki vse gradi na obrambi. Njegova taktika je, da prepreči nasprotniku, da igra in pride do zmage. To moramo sprejeti, saj prinaša rezultat,” je povedal Paul Scholes.

Rdeči vragi so trenutno drugi na lestvici Premier lige in imajo pet točk zaostanka za vodilnim Manchester Cityjem. V naslednjem krogu jih čaka derbi s Chelseajem, ki je na sporedu v nedeljo.