Bristol City šokiral Manchester United

Premier Liga 20. Dec 201723:00 > 23:02
Gareth Copley, Getty Images Sport

Nogometaši Bristol Cityja so z 2:1 presenetili Manchester United in si zagotovili napredovanje polfinale ligaškega pokala.

Tretjeuvrščena ekipa angleške druge lige je do senzacionalne zmage prišla v 93. minuti, ko je zadel Korey Smith in poskrbel, da je četa Joseja Mourinha ostala brez možnosti za nov pokalni naslov.

Gostje so prvič povedli v 51. minuti preko Joeja Bryana, le sedem minut kasneje pa je izenačil Zlatan Ibrahimović.

United po izenačenju s premešano enajsterico ni uspel priti do preobrata, razočaranje pa bo zagotovo veliko, saj so igrali tudi Paul Pogba, Markus Rashford, Anthony Martial in Marcus Rojo.

V polfinale se je uvrstil še Chelsea, ki je prav tako v končnici z zadetkom Alvara Morate v 91. minuti strl odpor Bournemoutha.

V polfinale sta se že pred tem uvrstila Arsenal in Manchester City.