Javi Gracia v Watfordu kot zamenjava za Marcosa Silvo

Premier Liga 21. Jan 201822:33 > 22:34
Epsilon/Getty Images

Watford je vlogo novega trenerja zaupal Javiju Gracia, ki je na trenerskem stolčku zamenjal Marcosa Silvo.

Španski strokovnjak je podpisal eno in polletno pogodbo. Do sedaj pa je bil brez kluba, potem, ko je junija zapustil Rubin iz Kazana.

47-letnik je pred tem deloval v Španiji, kjer je vodil Malago, trener pa je bil tudi v Grčiji.

Od leta 2012 je Javi Gracia deseti trener odkar je italijanska družina kupila ta angleški klub.

Gracia je deseti trener koji je stigao u Votford otkako je italijanska porodica Poco kupila klub 2012. godine.

Watford trenutno v angleški Premier League zaseda deseto mesto, s štirimi točkami pred cono izpada. V zadnjem krogu so v gosteh izgubili proti Leicester Cityu z 2:0.