Mahrez znova trenira s prvo ekipo Leicestra

Laurence Griffiths, Getty Images

Potem ko je po propadlem prestopu v Manchester City za nekaj dni "izginil iz radarja", je Riyad Mahrez v petek znova treniral s prvo ekipo Leicestra.

Odlični 26-letni vezist je bojkotiral treninge lisice vse od trenutka, ko ga v klubu niso pustili v Manchester City oziroma pri Leicestru niso želeli sprejeti ponudbe sinje-modrih.

Čeprav se je Riyad Mahrez sedaj vrnil na treninge, je trener Claude Puel dejal, da v soboto, ko bo Leicester gostoval ravno na Etihadu, nanj še ne bo računal.

Angleški mediji medtem pišejo, da je že njegov povratek na treninge velik napredek v odnosih med klubom in igralcem.

City je od Mahreza odstopil, ker bi bil celoten prestop vreden kar 95 milijonov funtov, saj so bili zanj pripravljeni odšetei 35 milijonov manj, meščani niso prestali niti na predlog lisic, da bi ob odškodnini v zameno za Mahreza v nasprotno smer poslali še enega igralca.