Ramsey: Klub je ponudbo umaknil brez obrazložitve

Catherine Ivill, Getty Images Sport

Zvezni igralec Arsenala Aaron Ramsey se je znašel v neugodnem položaju. Delovalo je, da je podpis nove pogodbe le še stvar formalnosti, zdaj pa bo kot kaže Valižan topničarje po koncu sezone zapustil kot prost igralec.

Aaron Ramsey se bo lahko januarja začel pogovarjati z novimi delodajalci, za ulov Valižana pa so zaenkrat najbolj zainteresirani pri Manchester Unitedu, Chelseaju in AC Milanu.

Valižan je v minulem tednu znova poudaril, da je bilo vse pripravljeno za podpis nove in izboljšane pogodbe, a se to na koncu ni zgodilo.

V tem trenutku na mizi ni ponudbe, zato vam ne morem povedati ničesar. Ne vem, kaj se je zgodilo in zakaj je klub umaknil ponudbo, za katero smo se pred nekaj tedni vse dogovorili. Manjkal je le še podpis,” razlaga 27-letnik in dodaja: “Nekaj se je zgodijo, a ne vem kaj. Še naprej bom trdo delal in ekipi pomagal, nato pa bomo videli, kaj se bo zgodilo. Upam, da mi bo nekdo vsaj razložil, zakaj se je to zgodilo. Če bo razlog utemeljen, ga bom sprejel. Lahko  zagotovim, da sem trenutno osredotočen le na igranje za Arsenal.

Ramseyja je sicer prejšnji teden razveselilo rojstvo dvojčkov, ki bosta Valižanu dala še dodatnega zagona.

Arsenal je sicer na začetku sezone v odlični formi. Z 21 točkami drži četrto mesto na lestvici, v 10. krogu pa se bodo topničarji v nedeljo pomerili s Crystal Palacom (14.30).