PL: Obračun novincev postregel z remijem

Premier Liga 26. Dec 201815:19 > 15:26
Getty Image/ Marc Atkins / Stringer

"Boxing day" sta v Premier ligi otvorila Fulham in Wolverhampton, ki sta se v Londonu razšla z 1:1.

Prvi polčas obračuna 19. kroga angleškega državnega prvenstva je postregel s taktično bitko, boljši pa so bili nogometaši Fulhama. Največjo priložnost je v 41. minuti zapravil Aleksandar Mitrović, ki se je po krasnem preigravanju znašel sam pred vratarjem Wolverhamptona, a je Rui Patricio njegov strel uspel zaustaviti.

Začetek drugega polčasa je postregel s podobno predstavo, gostje pa so z menjavo v napadu, vstopil je Ivan Cavaleiro, vendarle postali nevarnejši. Kljub temu so v 74. minuti povedli gostitelji. Prosti strel je izvedel Jean-Michael Seri, ki je v sredini našel Alfieja Mawsona, ta pa je žogo podaljšal do Ryana Sessegnona, ki je poskrbel za vodstvo Fulhama. Le 11 minut kasneje je po slabi reakciji domače obrambe izenačil Romain Saiss.

Fulham je z drugim zaporednim remijem pobegnil z dan lestvice Premier lige, kjer je zdaj s točko zaostanka za londonsko ekipo Huddersfield.

Oglejte si vse rezultate 19. kroga angleške Premier lige in trenutno lestvico.