Paul Scholes se je znašel v težavah zaradi stav

Premier Liga 16. Apr 201917:42 > 17:43
Ian Walton, Getty Images Sport

Legendarni vezist Manchester Uniteda Paul Scholes, ki je v tej sezoni za kratek čas vodil Oldham, se je znašel v velikih težavah. Zaradi igranja športnih stav je prekršil pravila Angleške nogometne zveze.

FA je proti Scholesu že odprla postopek, zveza pa nogometaša obtožuje, ker je med letoma 2015 in 2019 odigral kar 140 nogometnih stav. Britanski mediji poročajo, da se mora Paul Scholes na obtožbe odzvati do 26. aprila.

44-letnik je bil v tej sezoni sicer tudi prvič v vlogi trenerja. Epizoda pri Oldhamu se je zaradi nesoglasij z vodstvom kluba končala ekspresno, saj je Scholes klub zapustil po vsega 31 dneh. Nekdanji član Manchester Uniteda ima v lasti tudi 10 odstotkov petoligaša Salford Cityja.