L'Equipe: Pogba soigralcem sporočil, da želi v Real

Premier Liga 24. Apr 20195:41 > 5:45
Clive Mason Getty Images Sport

Vezni nogometaš Manchester Uniteda Paul Pogba je svojim soigralcem v vrstah moštva iz Old Trafforda dejal, da bi na koncu sezone rad prestopil v madridski Real, poroča francoski L'Equipe.

26-letni francoski reprezentant Paul Pogba ima z Manchester Unitedom veljavno pogodbo do leta 2021, a je ne namerava izpolniti v celoti,

L’Equipe poroča, da je Pogba nezadovoljen s tem, da mu United ne more zagotoviti zacementiranega mesta v Ligi prvakov, kot tudi ne v boju za naslove. Če rdeči vragi sezone Premier lige ne bodo zaključili med prvimi štirimi moštvi na lestvici, potem to pomeni, da se ne bodo kvalificirali v elitno klubsko tekmovanje. Odhod francoskega vezista je zato vedno bolj verjeten.

Povezano

Francoz je v tej sezoni za United odigral 43 tekem in dosegel 16 zadetkov, dodal pa še 11 asistenc. Mediji ocenjujejo, da bi Real za njegov prihod na Santiago Bernabeu moral odšteti več kot 100 milijonov evrov.

United je prejšnji konec tedna prepričljivo izgubil proti Evertonu in je trenutno šesti v Premier ligi s tremi točkami manj od ekip, ki so v območju kvalifikacij v Ligo prvakov.

United bo zvečer ob 21. uri v neposrednem prenosu na Sportklubu igral proti mestnemu rivalu Cityju, tekma pa lahko odloči tudi tekmo za prvaka med njihovimi nasprotniki in Liverpoolom.