United pripravlja bogastvo za De Geo

Catherine Ivill/Getty Images

Manchester United je pripravljen pogledati globoko v vrečo z denarjem, da bi med svojima vratnicama zadržal Davida de Geo. Rdeči vragi bodo španskemu vratarju ponudili precej izboljšano tedensko plačo.

Ameriški ESPN poroča, da je David de Gea že zavrnil bogato petletno pogodbo, ki so mu jo ponudili pri Manchester Unitedu. V primeru podpisa bi De Gea prejemal vrtoglavih 350.000 funtov tedensko.

Pogajanja o podaljšanju pogodbe zdaj trajajo že 18 mesecev, uprava kluba pa je pripravljena še dodatno obogatiti ponudbo in se na vso moč trudi, da zadrži enega najboljših členov ekipe, ki v tej sezoni ni imela veliko svetlih točk.

De Gea z aktualno pogodbo sicer že zdaj zasluži 240.000 funtov tedensko, angleški mediji pa poročajo, da bi lahko zdaj z obogateno ponudbo prejemal celo 400.000 funtov vsakih sedem dni.

28-letni vratar je bil v zadnjem obdobju pogosto povezan s prestopom v PSG, kjer bi nadomestil Gigija Buffona.