Pochettino: "Ne želimo biti pri vrhu, hočemo naslov!"

Premier Liga 10. Avg 201910:36 > 10:36
Marc Atkins/Getty Images

Manager Tottenhama Mauricio Pochettino meni, da je prej zaključeni prestopni rok v Angliji velika napaka.

Prestopni rok se je za angleške klube zaključil v četrtek, dan pred začetkom prvenstva. V večini ostalih držav evropskih lig imajo klubi pravico igralce pripeljati do konca avgusta.

To ni pošteno. Ostali evropski klubi imajo prednost, 20 dodatnih dni za prestopna pogajanja in v premierligaše vnašajo nemir,” je povedal Argentinec, ki je od nove sezone dalje močnejši za Ryana Sessegnona, Giovanija lo Celsa, klubski rekord po višini nakupa je podrl Tanguy Ndombele.

Zadovoljen sem s tem, kar smo opravili,” je na kratko ocenil “šef” Spursov, potem pa dodal: “Če se mene vpraša, ne bomo uspešni v primeru uvrstitve med najboljšo četverico. Želim kakšen naslov – Ligaški pokal, FA pokal, premier ligo ali pa Ligo prvakov.