Firmino pred tekmo s Cityem: Tekma, vredna šestih točk

Premier Liga 9. Nov 201910:16 > 10:19
Michael Regan/Getty Images

Pred nedeljskim derbijem je spregovoril ofenzivni vezist Redsov, Roberto Firmino.

Duel med Liverpoolom in Cityem v 12. kolu je hkrati tudi boj za vrh razpredelnice, saj se bosta – kot trenutno kaže- ti dve ekipi spet borili za naslov prvaka. Rdeči imajo trenutno šest točk prednosti.

To je tako pomemben dvoboj, kot vsi ostali, a vseeno gre za ekipi, ki sta pri vrhu. Moramo biti pozorni na vsako potezo, igrali bomo proti ekipi, ki jo dobro poznamo, a tudi oni nas dobro poznajo. Ne smemo jim pustiti veliko prostora in priložnosti, srečanje je vredno 6 točk in zato moramo dati svoj maksimum,” je sporočil nogometaš Liverpoola.

Liverpool in City se bosta na Anfieldu srečala jutri ob 17.30 uri, prenos tekme si boste lahko ogledali na Sportklubu 1.

sportklub