Cantona predstave Uniteda primerjal s seksom v starosti

Premier Liga 24. Dec 201918:18 > 18:22
Lynne Cameron, Getty Images Sport

Nekdanji odlični nogometaš Manchester Uniteda Eric Cantona je pokritiziral igre Manchester Uniteda, vendar kot je dejal je prepričan, da bodo rdeči vragi kmalu prebrodili večletno krizo in se vrnili na stara pota.

53-letni Francoz je na zanimiv način primerjal trenutno situacijo v Unitedu.

“Manchester United ima posebno mesto v mojem srcu, vendar sedaj, ko gledal tekme tega kluba, me spominjajo na seks v starosti. Poizkušate, vendar ste na koncu ponavadi razočarani,” se je na zelo šaljiv način izrazil Eric Cantona.

“Vendar vseeno se United lahko vrne, ker je to največji klub na svetu. Ko govorimo o seksu v starosti, ne govorim o sebi. To je bila samo metafora,” je še dodal Cantona.

“Ipak, Junajted će se moći da se vrati jer je to najveći klub na svetu. Kada pričam o seksu u starosti, ne govorim o sebi. Bila je to samo metafora,” dodao je Kantona.

Rdeči vragi bodo imeli že v četrtek 26. decembra priložnost, da na domači tekmi proti Newcastlu prepričajo v nasprotno svojo legendo.