"Van Persie mi je vzel številko, več od tega ne bo!"

Alex Livesey/Getty Images

Manager Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjaer meni, da nekdanji član "rdečih vragov", Robin Van Persie, nima pravice do kritiziranja.

Van Persie je bil po porazu od Arsenala nezadovoljen z obnašanjem Solskjarja ter dejal, da bi moral biti norveški strateg do igralcev strožji. “Ne poznam Robina, on pa mene ne. Mislim, da nima pravice do kritiziranja…ne bom spreminjal načina, na katerega vodim ekipo,” je dejal Ole.

Van Persie je leta 2012 v United prišel prav iz Arsenala in na 86 tekmah dosegel 48 golov. Solskjaer je za vrage med letoma 1996 in 2007 na 235 srečanjih zabil 91 golov.

Robin je od mene dobil številko 20, to je pa verjetno tudi edina stvar, ki jo bo vzel,” je bil navprašanje novinarja piker Norvežan. United je trenutno v premier ligi peti, za četrtouvrščenim Chelseajem pa zaostaja 4 točke.

sportklub