"Boateng v Arsenal? Govorice me ne zanimajo"

Getty Images/Boris Streubel

Trener munchenskega Bayerna Hans-Dieter Flick poudarja, da si ne more zamisliti odhoda Jeroma Boatenga iz bavarskega velikana.

V zadnjih dneh so se pojavile govorice, da bi izkušeni branilec januarja lahko okrepil Arsenal, a Hans-Dieter Flick poudarja, da se z govoricami ne obremenjuje.

Takšne govorice me ne zanimajo niti ne skrbijo. Jerome je naš igralec in ne morem si niti zamisliti, da nas zapusti. Pravzaprav nisem zaskrbljen zaradi tega,” je bil jasen trener Bayerna.

Topničarji so odločeni, da pred nadaljevanjem sezone okrepijo obrambno vrsto, saj imajo nemalo težav z defenzivno naravnanimi nogometaši, a očitno nastale vrzeli ne bodo rešili z Boatengom.

Izkušeni 31-letni branilec je član Bayerna od leta 2011 in je bil v tem času del vseh uspehov s klubom in tudi nemško reprezentanco. Pogodba z Bayernom ga veže do sredine leta 2021.