Werner zavrnil United in Barco. Nemec hoče v Liverpool!

Premier Liga 27. Feb 202015:50 > 15:52
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Napadalec RB Leipziga Timo Werner bo poleti verjetno zamenjal sredino. Zanj se zanimajo številni evropski klubi. Nemec bi se najraje preselil na Anfield.

Mediji poročajo, da je Werner odbil ponudbi Manchester Uniteda in Barcelone, saj si želi prestopa k Liverpoolu. Redsi se zanj zanimajo, a uradne ponudbe še niso poslali.

Timo je odbil Rdeče vrage in Katalonce, ker si najbolj želi trenirati pod vodstvom Jurgena Kloppa. Odkupna klavzula hitronogega Nemca znaša 60 milijonov evrov, kar je za današnje razmere srejemljiv znesek.

Liverpool mora gledati na prihodnost, saj je naslednjo sezono na sporedu afriško prvenstvo, kar pomeni, da Klopp nekaj časa ne bo mogel računati na svoja najboljša strelca – Maneja in Salaha. Werner se zdi zelo dobra izbira za klub iz mesta Beatlov.

Werner je v letošnji sezoni nemške Bundeslige dosegel kar 21 golov.