Nemanja Matić ostaja v Unitedu

Getty Images/Clive Brunskill

Srbski nogometaš zvezne vrste, Nemanja Matić, je podaljšal pogodbo z rdečimi vragi in ostaja tudi v bodoče član Mancheste rUniteda, je za otoške medije potrdil trener ekipe Ole Gunnar Solskjaer.

Matićeva pogodba se je iztekla junija, obstajalo je kar nekaj špekulacij o njegovem odhodu, a kakor navajajo britanski mediji, pogajanja z Interjem, Milanom in Juventusom niso obrodila sadov, verjetno predvsem zaradi njegove plače, ki znaša 120 tisoč funtov tedensko.

Nedavna poškodba Scotta McTominaya je 31-letnega Matića vrnila v prvi plan, odigral je dobro in očitno upravo uspel prepričati, da ga zadrži. “Dosegli smo dogovor, tako da bo 100-odstotno ostal,” je dejal Solskjaer.

Različni mediji v Veliki Britaniji se ne morejo uskladiti okoli podrobnosti pogodbe, češ ali gre za eno ali dvoletno. Matić je na Old Trafford prišel leta 2017, v tekoči sezoni pa odigral 21 tekem.

Sportklub Slovenija