Hudson-Odoi pozitiven, Mendy v samoizolaciji

Getty Images/Julian Finney

Koronavirus je močno udaril tudi v svet športa. Branilec Manchester Cityja Benjamin Mendy je v samoizolaciji, potem ko je bil član njegove družine sprejet v bolnišnico s simptomi koronavirusa, medtem ko so iz Chelseaja sporočili, da je okužen tudi igralec Callum Hudson-Odoi.

Catherine Ivill/Getty Images

Benjamin Mendy je v torek še treniral s svojimi soigralci, s katerimi se je pripravljal na sobotni ligaški obračun proti Burnleyju. Manchester City je informacijo potrdil in dodal, da bo Mendy do rezultata testa v samoizolaciji.

Cityjev obračun proti Arsenalu, ki je bil na sporedu v sredo, so prestavili ravno zaradi grožnje s koronavirusom. Mendy je član Manchester Cityja od leta 2017.

V četrtek so iz Arsenala sporočili, da se je okužil trener Mikel Arteta, ki je že v karanteni. Poizitven na test je bil tudi nogometaš Chelseaja Callum Hudson-Odoi. Modri so že napovedali, da bodo igralce in preostalo osebje poslali v samoosamitev.