Mount zapustil karanteno; čaka ga kazen

Premier Liga 16. Mar 202014:03 > 14:08
Alex Burstow/Getty Images

Vezista Chelseaja Mason Mount je zapustil karanteno in z vezistom West Hama Declanom Riceom v centru Londona igral nogomet. Mladega Angleža čaka kazen.

Callum Hudson-Odoi je nedavno obelodanil da je bil pozitiven na Koronavirus, vsi nogometaši, ki so z njim delili slačilnico modrih pa so morali v 14-dnevno karanteno. Mason Mount je bil med tistimi, ki naj bi karanteno prestajali doma, a mladi Anglež ni upošteval navodil svojih nadrejenih.

Konec tedna je z vezistom West Hama Declanom Riceom v centru Londona igral nogomet, zaradi česar bo Mount pozvan na razgovor, v katerem bodo mladega nogometaša še enkrat poučili o pravicah in dolžnostih nogometašev Chelseja.

21-letni zvezni nogometaš je v letošnji sezoni na 41-ih srečanjih za Chelsea v vseh tekmovanjih dosegel 6 zadetkov in prispeval 5 asistenc. Pravtako je Mount že angleški članski reprezentant, v šestih nastopih je v dresu z državnim grbom dosegel en gol.

sportklub