Karius se vrača med redse – Bešiktaš ga ne plačuje

Premier Liga 22. Apr 202021:33 > 21:38
Clive Brunskill /Allsport

Vrata Liverpoola na posoji pri Bešiktašu Loris Karius je blizu prekinitve pogodbe z istanbulskim velikanom zaradi neizplačevanja plače, poročajo turški mediji.

Povezano

Loris Karius se je turški ekipi pridružil leta 2018 v sklopu dveletne posoje, toda Karius se je odločil za pritožbo na Fifo, ker mu Bešiktaš od marca, ko je bilo prekinjeno turško prvenstvo, ni izplačal niti evra.

Nemški vratar je tudi v preteklosti imel nesoglasja z upravo Bešiktaša glede plače, ker mu je klub dolgoval štiri mesečna nakazila, vendar so kasneje uspeli rešiti spor.

Zdi se, da tokrat ni več poti nazaj in bo pogodba med igralcem in Bešiktašem prekinjena, kar pomeni, da bo Karius dobil 455 tisoč evrov, ki mu jih klub dolguje, in se vrnil v Liverpool.

Karius je član Liverpoola od leta 2016, potem ko je bil pred tem štiri leta vratar nemškega Mainza. Z Angleži ima sklenjeno pogodbo do leta 2022, vendar se postavlja vprašanje ali bo na Anfieldu dobil drugo priložnost ali ga čaka nova posoja.

Zadnjo tekmo, ki jo je Karius odigral za Liverpool, je bila finale Lige prvakov leta 2018, ko je z obupnimi reakcijami redse stal poraza proti Realu – sam je bil neposredno odgovoren za dva od treh zadetkov Madridčanov.