"Newcastle se bo boril za naslov prvaka"

Premier Liga 28. Apr 202014:11 > 14:16
Gareth Copley, Getty Images Sport

Nekdanji nogometaš Newcastle Uniteda Demba Ba verjame, da imajo srake, sedaj, ko naj bi jih prevzel princ Savdske Arabije Mohamed bin Salman, zelo svetlo prihodnost.

Prestolonaslednik iz Savdske Arabije bo verjetno od Mikeja Ashleya odkupil klub za 390 milijonov funtov. Kronski princ je že položil depozit v višini 17 milijonov evrov. Zdi se, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prevzel klub.

Demba Ba je prepričan, da bo to velik korak za srake:

Srečen bom, v kolikor se bo to uresničilo, saj ljubim Newcastle. Newcastle zaradi tega ne bo postal velik klub, saj to tako ali tako že je. Newcastle se bo v prihodnosti boril za mesta, ki vodijo v Ligo prvakov ali pa celo za naslov Premier lige,” meni Senegalec.

Demba Ba je za srake odigral 58 tekem in dosegel 29 zadetkov.

34-letni napadalec je v letošnji sezoni igral za Istanbul Basaksehir. V turški Super ligi je na 20 tekmah dosegel 10 golov.