"Saul in Grealish v United? Preveč podobnih igralcev."

Premier Liga 9. Jun 202018:44 > 18:46
Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

Nekdanji napadalec Manchester Uniteda Dimitar Berbatov ni prepričan, da bi bila Saul Niguez in Jack Grealish dobri okrepitvi za rdeče vrage.

Španski in angleški vezist se že nekaj časa omenjata kot možni okrepitvi Uniteda pred prihodnjo sezono, nekdanji napadalec rdečih vragov Berbatov pa je prepričan, da klub ne potrebuje dodatnih okrepitev na sredini igrišča.

Morda Solskjaer vse skupaj vidi nekoliko drugače, a sam menim, da je ekipa na teh položajih dovolj kvalitetna. Še posebej zdaj, ko se je vrnil Pogba. Tu so še Bruno, McTominay, Matić in Mata…” je povedal Bolgar in dodal:

Mislim, da bi se sicer Grealish bolje vklopil v igro Uniteda, ker pozna Premier ligo, a je preveč podoben igralec Bruni in Mati. Nihče ne želi v ekipi preveč podobnih igralcev.

Ob Saulu in Grealishu Manchester United lovi še Jadona Sancha iz Borussie Dortmund.

Rdeči vragi bodo v zaključku Premier lige, ta se na Sportklub vrača 17. junija, lovili četrto mesto in s tem vstopnico za ligo prvakov. Trenutno za četrtim Chelseajem zaostajajo za tri točke.