Bitka za Coutinha: V igri trije klubi iz Otoka

Premier Liga 11. Jun 202020:13 > 20:20
Michael Regan, Getty Images

Phillipe Coutinho bo poleti skorajda zagotovo zapustil Barcelono. Najbolj verjetna možnost je ta, da se bo vrnil na Otok, kjer je že igral. Vprašanje pa je v katerem klubu bo končal Brazilec.

Barcelona je ceno za Brazilca znižala iz 120 milijonov evrov na 90 milijonov evrov. Toda tudi takšen znesek se večini klubov zdi visko. Zato bosta Chelsea in Tottenham poizkušala Katalonce prepričati z menjavo nekaterih nogometašev. Chelsea je v tem primeru izgubil velikega aduta saj Willian poleti odhaja kot prost nogometaš. Pri Tottenhamu pa imajo v svoji vrstah Tanguya Ndombeleja, ki je v preteklosti že bil na radarju Barcelone

A vse to pade v vodo, če bo nakup Newcastla s strani kupcev iz Savdske Arabije potrjen. Če se bo to zgodilo zagotovo ne bodo obžalovali, če bi za okrepitve namenili ogromno denarja. Domnevno so se že dogovoril s Pochettinom, da prevzame Srake, Coutinha pa obravnavajo kot najpomembnejšo okrepitev. Barcelona bi si seveda še najbolj želela denarja.