Izgubljeni Hart: Poiskati si bo moral nov klub

Premier Liga 21. Jun 202011:45 > 11:48
Clive Rose/Getty Images

Nekdanji angleški reprezentant Joe Hart kariere ne bo nadaljevali pri Burnleyu. V klubu namreč z njim ne želijo podaljšati pogodbe.

Po tem, ko je izgubil mesto prvega vratarja pri Manchester Cityu se Joe Hart nikakor ne uspe najti. Kariera nekdanje številke ena angleške reprezentance v Torinu in West Hamu ni šla v pravo smer. Enako pa velja za njegovo epizodo pri Burnleyu, kjer s 33-letnim vratarjem ne želijo podaljšati pogodbe.

Joe Hart je mesto prvega vratarja pri Burnleyu izgubil po tekmi proti Evertonu, kjer je prejel 5 zadetkov. Od takrat je prva izbira trenerja Seana Dycha Nick Pope. V moštvu pa je še mladi 23-letni vratar Bailey Peacock-Farrell.

Hart je bil pri Manchester Cityu od leta 2012 do 2014. Ima 75 nastopov za angleško reprezentanco toda kariera gre vsaj zaenkrat nenehno navzdol.