Dean Henderson podpisal novo pogodbo z Unitedom

Premier Liga 27. Avg 202015:30 > 15:32
Nigel Roddis/Getty Images

Dean Henderson je z Manchester Unitedom podpisal novo pogodbo. Na Old Traffordu bo ostal do leta 2025.

“Z velikim veseljem sporočamo, da je Dean Henderson podpisal novo pogodbo in bo v klubu ostal do leta 2025,” so sporočili iz tabora Manchester Uniteda.

Henderson je otrok Uniteda. V tem klubu je že od svojega 14 leta. V prejšnji sezoni je branil za Sheffield United. V Premier ligi mu je uspelo kar 13-krat ohraniti mrežo nedotaknjeno.

V Zadnjih petih letih sem zelo napredoval. Vesel sem, da sem bil lani na posoji pri Sheffieldu. Sedaj je čas za nov izziv,” je sporočil Henderson.

Angleški vratar  se veseli, da se bo učil od Davida De Gee:

V svoji karieri je že večkrat pokazal, da je eden izmed najboljših vratarjev. Vesel sem, da se bom učil od njega,

Hendersona zelo ceni tudi trener rdečih vragov Ole Gune Solskjaer, ki je večkrat poudaril, da je Dean dolgoletna rešitev za Manchester United.