Bilić potrdil – Ivanović bo danes podpisal!

Premier Liga 11. Sep 202017:53 > 17:57
Shaun Botterill, Getty Images Sport

Menedžer West Bromwich Albiona Slaven Bilić je potrdil, da bo Branislav Ivanović kmalu postal član povratnikov v Premier ligo.

Getty images/Epsilon

Nekdanji kapetan srbske reprezentance je bil brez kluba od konca julija, ko je zapustil Zenit iz Sankt Peterburga.

“Ivanović bo odlična okrepitev za našo ekipo, ki se je vrnila v Premier ligo. Odličen igralec je, v karieri je veliko osvojil. Vesel sem, da bo oblekel naš dres. Upam, da bo dogovor kmalu sklenjen,” je za Birmingham Mail povedal Slaven Bilić.

Menim, da gre za vprašanje ur. To bo za nas odlično, ne samo zaradi njegovih izkušenj, ampak tudi zaradi kvalitete. Ivanović bo lahko svoje izkušnje delil ne le z branilci, ampak z vsemi igralci. Zaradi tega je bil eden naših glavih tarč v prestopnem roku. Upam, da bomo še danes podpisali.”

37-letni Ivanović je veteran Premier lige, saj je uspešno igral za Chelsea med letoma 2008 in 2017. V tem času je osvojil tri naslove prvaka, trikrat FA pokal, Ligaški pokal in Community Shield.

WBA bo v nedeljo ob 15. uri v prvem kolu Premier lige igral proti Leicestru, prenos pa si boste lahko ekskluzivno ogledali na programu SK1.