Jaap Stam zamenjava za Bilića?

Premier Liga 31. Mar 201715:16 > 15:25
Harry Trump/Getty Images

Obstanek Slavena Bilića na funkciji managerja West Hama je v negotovosti, uprava kluba pa je počasi začela iskati zamenjavo zanj.

Kot naslednik hrvaškega strokovnjaka se omenja Jaap Stam, ki trenutno vodi Reading, klub iz Championshipa. “Zavedam se, da me želijo v West Hamu. Bomo videli, kaj se bo zgodilo…moj položaj je enak kot pri nogometašu, ki ga želijo drugi klubi. Nisem se še pogovarjal o odhodu, moram se osredotočiti na zaključek sezone z upanjem, da Reading pripeljem v kvalifikacije za Premier Ligo,” je povedal nekdanji steber obrambe Milana, Manchester Uniteda itd….ter dodal:

“Vse je mogoče. Zares o tem še ne bi rad razmišljal. Lepo, da so nekateri prepoznali moje delo v Readingu, toda ne vem, kako zelo je West Ham sploh resen v nameri, da me pripelje.”