Bo Dele Alli znova združil moči s Pochettinom?

Premier Liga 11. Jan 202112:13 0 komentarjev
Getty Images

Potem ko je Mauricio Pochettino prevzel PSG, so se hitro pojavile govorice, kdo bi januarja lahko okrepil klub iz Pariza. Med glavnimi kandidati je član Tottenhama Dele Alli.

Mauricio Pochettino in Dele Alli sta odlično sodelovala pri Tottenhamu in bi v Parizu znova lahko združila moči. Francoski RMC piše, da bi bil v morebiten odhod Allija v PSG vključen tudi Inter.

Klub iz Milana naj bi se pred kratkim namreč zanimal za člana PSG-ja Leandra Paredesa, ki je želja Antonija Conteja, ob tem pa se Tottenham in Inter intezivno pogovarjata o povratku Christiana Eriksena v London.

Ravno v tem svojo možnost vidijo Parižani. V primeru, da Paredesu dovolijo odhod v Inter, bo Conte še manj potreboval Eriksena, ki bi se v idealnem scenariju za PSG vrnil v Tottenham, kjer bi nato odveč postal Alli.

Francoski mediji poročajo, da vodilni možje obeh treh klubov intenzivno delajo na realizaciji velikega prestopa, vendar dogovora še vedno niso dosegli.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!